Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Zakup używanego telefonu czy smartfona doskonałym wyjściem dla osób, jakie nie będą potrzebować wydajnych, potężnych urządzeń.

Na rynku współczesnych smartfonów widać zwiększającą się gonitwę za wydajnością i rozmiarami. Standardem są aktualnie urządzenia które mają ekrany na 5 cali, wydajne procesory czy ogromną pamięć.


Ultraprzenośny dysk od Toshiba
Napisał: TOSHIBA
Na podstawie: TOSHIBA


W tej pogoni za parametrami coraz częściej umyka projektantom najważniejsza funkcja tych sprzętów, czyli możliwość rozmawiania. Ale też to, że są ludzie, którzy wcale nie będą potrzebować tak mocnych parametrów, bo zwyczajnie nie będą ich wykorzystywali. I osoby tego typu często będą sięgać po telefony używane, które kupione w odpowiednim stanie będą mogły posłużyć kolejne lata. Doskonałym wyborem dla tego typu osoby może być na przykład core samsung, ten model sprzed paru lat posiada parametry spokojnie starczające do codziennego, wygodnego użytkowania. Doskonale w tego typu zastosowaniach da sobie też radę desire s, którego premiera odbyła się w 2011 roku.


Z używanymi telefonami może być tylko taki problem, że niekiedy mają słabe baterie. Jeśli bateria powoli przestaje trzymać, lecz jeszcze jakoś pracuje, to dobrym rozwiązaniem przykładowo może być powerbank digital box. W razie braku prądu da się telefon podłączyć do takiego powerbanka i naładować z powrotem baterię. Jednak czasami baterie będą w takim stanie, że użytkowanie smartfona staje się mocno uciążliwe. W takim przypadku najlepiej jest pomyśleć o zamianie ich na nowe.


Biały smartfon
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niestety oryginalne akcesoria są stosunkowo drogie, więc spora część użytkowników wybiera dużo tańsze, a jednocześnie dobrej jakości zamienniki, takie jak na przykład firmy cameron sino - .


Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-20 11:50:43
Tagi: model, smartfon, telefony, ekran, projekt, klientów, digital