Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Krótka charakterystyka najpopularniejszej rodziny smartfonów Samsung Galaxy, jak dane modele zmieniały się w ostatnich latach.

Obecnie typowy czas użytkowania smartfona to około dwóch lat, w dużym stopniu bierze się to z tego, że w takich cyklach zmieniają się umowy w firmach telekomunikacyjnych.
Światła LED
Napisał: Yasna Communications
Na podstawie: Yasna Communications


Lecz tempo pojawiania się kolejnych modeli jest jeszcze szybsze, bo przeciętnie co kilka miesięcy pojawia się nowa odsłona.

Przyda Ci się kompleksowe objaśnienie tego tematu? Więc nie czekaj i przejdź do nowej strony. Tam oczekują na Ciebie bardziej szczegółowe wiadomości.

Oczywiście z jeszcze większym ekranem od poprzednika, z wydajniejszym procesorem i bardziej pojemną pamięcią. Bardzo dobrym przykładem może tu być seria Samung Galaxy - (poznaj dodatkowe informacje). Pierwszy model, to znaczy galaxy s i9000, pojawił się w końcówce roku 2010. Już wtedy smartfon ten wyróżniał się pośród konkurentów dużą wydajnością i bardzo wysoką jakością. Kolejne lata to kolejne wersje, na przykład rok 2013 przyniósł użytkownikom galaxy s4 i9500. W porównaniu z poprzednikami znacznie zwiększył się ekran, bo aż do pięciu cali, użyto 8-rdzeniowy procesor i aż 16 GB stałej pamięci.


Samsung swoją kultową serię zaoferował w paru różnych wersjach, na przykład pod postacią modelu galaxy s4 zoom. Ta ciekawa konstrukcja spowodowała sporo zamieszania na rynku, ze względu na to, że zamiast klasycznego, zlokalizowanego w obudowie aparatu zastosowano w niej nowoczesny 10-krotny optyczny zoom. Tym sposobem telefon zyskał zupełnie nowe możliwości w fotografowaniu, porównywalne z kompaktami ze średniej półki. Kolejne lata to kolejne modele Samsunga, obecnie oferowany jest Galaxy S7.
Na naszym rynku zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem cieszą się produkty od Apple, co też będzie wpływać na to, że liczba akcesoriów do nich, takich jak na przykład etui iphone 5, będzie jednak dużo mniejsza - strasznie mi się podoba galaxy s i9000.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-09 11:15:49
Tagi: model, telefon, telefony, firma, produkt