Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

odpowiednie rozwiązanie dla właścicieli jednostek

BI to należyte wyjście dla właścicieli i osób kierujących firmą. Dostarcza informacji koniecznych do tego, aby śledzić sytuację firmy i sprawnie podejmować dobre postanowienia.
Oprogramowanie business intelligence to przebieg przetworzenia danych o firmie i przedsięwzięciach, którego należyte wykorzystanie wzmaga konkurencyjność przedsiębiorstwa. Magazynuje wszystkie dane z rozmaitych systemów informatycznych w jednym punkcie. Dzięki analizom i raportom zdobywa się dane dotyczące wszystkich firmowych aktywności. To między innymi sposobność obliczenia wydatków, wielkości sprzedaży, bądź skuteczności dystrybucji w danym okresie. Użytkownik może samodzielnie zmienić każdy raport w zależności od wymogów i ukazać go w formie tabeli, bądź wykresu o różnych typach i kształtach.


Rozwiązania business intelligence konstruowane są od podstaw dla konkretnego użytkownika. Na jego funkcje, i wygląd wpływa zarówno właściwość działania jednostki, jak i liczba stanowisk. W czasie analizy przed wdrożeniowej wyznacza się razem z fachowcami IT, co powinno się znaleźć w systemie, a z czego zrezygnować.
Dzięki temu płaci się jedynie za konieczne funkcjonalności, bez problemu operuje narzędziem, a sama cena wdrożenia rozstrzygnięcia maleje - oprogramowanie business intelligence.


rozwiązania business intelligence
Napisał: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com
IBM Cognos TM1 to program do planowania, budżetowania, prognozowania, analizy i diagnostyki w oparciu o karty wyników - sprawdź ibm cognos tm1.
Jest w stanie usprawnić i udoskonalić cały cykl planowania, od ustalania zamierzeń i wdrażania budżetu, aż po sprawozdawczość, oceny w oparciu o karty wyników, analizy i prognozy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 10:36:31