Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Jakich kamer do rejestrowania sportów ekstremalnych warto wykorzystać?

Aktualnie sportowcy trenujący sporty trudne wykorzystują w trakcie treningów kamerki do rejestrowania. Sklepy mają szeroką propozycję kamer, które różnią się nie tylko marką, lecz również właściwościami i wartością. Jak zatem znaleźć dobry rodzaj? Czym się kierować: lekkością, stylem montażu, a może łatwością używania? Przed zakupem należy się namyśleć jaka będzie częstość użytkowania kamery i w jakim rodzaju okolicznościach. Jeśli zaczynamy przygodę ze sportami ekstremalnymi to nie warto zainwestować w drogi sprzęt, ale tani łatwy w obsługiwaniu.
gopro hero 4
Istotnym czynnikiem, którym należy się kierować przy kupnie kamery jest pokrywa. Bez wątpienia musi być wytrzymała i zahartowana na wszystkie wstrząsy. Trzeba również wybrać model wodoodporny z odpowiednim pokrowcem. Niektóre marki które produkują kamery dla przykładu gopro hero 4 session powinny posiadać w kompletach obudowę prostą i obudowę, która wytrzyma nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Obudowa musi mieć właściwą konstrukcję musi być głównie praktyczna przykładowo guziki muszą być takie, by można je było uruchamiać nawet w grubych rękawicach. Kamery gopro hero 4 (przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie) są często wybierane przez uprawiających sport, dlatego, że np. ich mocowanie do kasku jest stateczne, a to jest warunek, który trzeba brać pod uwagę kupując kamerkę. Niektóre firmy między innymi model gopro hero 4 session posiada w komplecie również dodatkowe zamocowania, dzięki którym osprzęt jest nie tylko stateczniejszy, ale bezpieczniejszy.


Inne parametry, na które należy zwrócić większą czujność to obiektyw, dobra rozdzielczość, bardzo ważna jest także ilość klatek - Camonboard spółka cywilna. Przy zaawansowanych typach kamerka ma ekran LCD gwarantujący monitoring nagranego filmu. Są kamerki, które posiadają w komplecie inne akcesoria przykładowo: pilot zdalnego sterowania, inne specjalistyczne mocowania czy wodoodporne etui.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-28 11:55:32
Tagi: marki, firm, sport